Takip Edin:

Hakkımızda

İstanbul Demo Psikoteknik Merkezi

2019 yılında Pendik‘te kurulan şirketimiz. Sağlık bakanlığı Denetiminde ve sağlık bakanlığı tarafından belgelendirme ile yetkilidir.Kurumumuz psikoteknik belgesi alanında alınması gerekli temel eğitimlerin tamamlanması, sürücülerin sürücülük yeteneklerinin reflesklerinin ölçülmesi ve psikolojik olarak trafik ve araç kullanmaya hazırlanması konusunda hizmet vermekteyiz.

Neden Biz ?

Net sonuçları alabileceğiniz ve sürücülerin gerçek durumlarını test edip öğrenebilecekleri müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir kurumsal firmayız.

Psikoteknik
Psikoteknik Algı

Algı ve Refleks

Simülator Cihazı aracılığı ile sürücünün algı ve refleks ölçümü yapılır.Yaşlılık ve çeşitli sağlık sorunlarının doğurabileceği algı ve refleks zamanlamaları test edilir.

Psikoteknik Psikoloji

Ruhsal ve Psikolojik

Psikoteknik belgesi alınırken psikolog eşliğinde sürücünün ruhsal ve psikolojik açıdan trafik ortamına hazır olup olmadığını test eder.

Psikoteknik Etkili Sürücülük

Etkili Sürücülük

Simülatör cihazında testlerin amaçlarından biride etkili sürücülük testidir.Sürücünün Psiko-motor davranışları test edilir.

Psikoteknik Kişilik

Kişilik Analizi

Psikoteknik testlerinin amaçlarından biride kişinin stres,sabır kişilik analizi ve kişilik testidir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İstanbul Demo Psikoteknik Merkezi

Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş kurumumuz hızlı çözüm ve destek ile psikoteknik belgenizi güvenle bizden alabilirsiniz.

+100

Firmanın çözüm ortağı

+1500

Psikoteknik Raporu

%97

Başarı oranı

Psikoteknik Belgeleri artık E-Devlette..Haberin Devamı Tıklayın