fbpx

Takip Edin:

Psikoteknik belgesi alabilmek için öncelikle Psikoteknik Randevusu oluşturmanız gerekir. Pendik Psikoteknik ve Tuzla Psikoteknik Belgesi için hemen bizlere ulaşabilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Psikoteknik

Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş kurumumuz hızlı çözüm ve destek ile psikoteknik belgenizi güvenle bizden alabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Onaylı ve Ruhsatlı Kurum

Psikoteknik Belgenizi almadan önce başvurduğunuz kurumun sağlık bakanlığı onaylı ve ruhsatlı olup olmadığından emin olmalısınız.

Psikolog Eşliğinde Doğru Tespitler

Simülatör cihazındaki eğitimler psikolog eşliğinde yapılır.Sürücülük davranışları test edilir.

Kurumsal ve Uzman Kadro

Uzman Kadromuz ile Kurumsal firmalara ve sürücülere danışmanlık yapmaktayız.

Psikoteknik Randevu Oluşturun

Psikoteknik

Psikoteknik Randevu Sistemimizden randevu almak için İletişim formunu doldurunuz.

1 Saatte Psikoteknik Raporu almak için;

 

+90 549 493 42 42

 

numaralı telefondan Psikoteknik randevu alabilirsiniz.

 

Merkezimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve ruhsatlıdır. Psikolog eşliğinde 12 testten oluşan 1 saatte Psikoteknik Raporu alabilirsiniz. Pazar günleri hariç haftanın her günü 09:00 ile 18:00 saatleri arasında Pendik bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Psikoteknik Randevu

Psikoteknik Randevu için Tuzla Psikoteknik ve Pendik Psikoteknik Belgesi, Psikoteknik Raporu ve Psikoteknik Merkezi denildiğinde ilk akla gelen Psiko-teknik Değerlendirme Merkezimiz ile 1 saat gibi bir Psikoteknik Testi ile Psikoteknik alabilirsiniz. Alanında uzman Psikologlarımız ile ticari araç psikoteknik belgesi, taksi şoförü psikoteknik belgesi, ehliyet kaptırma psikoteknik belgesi, drift psikoteknik belgesi, alkol psikoteknik belgesi vb yeni iş arayışında bulunan tüm şoförlerimiz için psikoteknik belgesi hizmetini aktif olarak sağlamaktayız.

 

Psikoteknik Randevu
Psikoteknik Randevu

 

Psikoteknik Belgeniz var ve SRC Belgesine ihtiyacınız var ise SRC Kursumuzu ziyaret edebilir veya bizlere yukarıdaki iletişim bilgilerimizden hemen ulaşabilirsiniz.

5/5 (2 Reviews)