fbpx

Takip Edin:

Duyuru & Haberler

Psikoteknik Duyuru ve Haberler

Psikoteknik Duyuru ve Haberler ile sizde en güncel Psikoteknik Belgesi haberlerine hakim olabilirsiniz. Tüm Psikoteknik Duyuru ve Haberleri buradan paylaşmaktayız. 1 Saatte Psikoteknik Belgesi alabilir ve iş istihdam noktasında sizlerde yeni iş imkanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Psikoteknik Randevu için Tuzla Psikoteknik ve Pendik Psikoteknik Belgesi, Psikoteknik Raporu ve Psikoteknik Merkezi denildiğinde ilk akla gelen Psiko-teknik Değerlendirme Merkezimiz ile 1 saat gibi bir Psikoteknik Testi ile Psikoteknik alabilirsiniz. Alanında uzman Psikologlarımız ile ticari araç psikoteknik belgesi, taksi şoförü psikoteknik belgesi, ehliyet kaptırma psikoteknik belgesi, drift psikoteknik belgesi, alkol psikoteknik belgesi vb yeni iş arayışında bulunan tüm şoförlerimiz için psikoteknik belgesi hizmetini aktif olarak sağlamaktayız.

 

Psikoteknik Belgesi
Psikoteknik Belgesi

 

Psikoteknik Belgeniz var ve SRC Belgesine ihtiyacınız var ise SRC Kursumuzu ziyaret edebilir veya bizlere yukarıdaki iletişim bilgilerimizden hemen ulaşabilirsiniz.

5/5 (1 Review)