fbpx

Takip Edin:

Psikoteknik Belgesi

Hizmet Bölgelerimiz

Psikoteknik hizmet bölgelerimiz, Pendik ilçelerinden oluşmaktadır. Sadece Pendik değil, Tuzla, Sultanbeyli, Kartal, Maltepe, Gebze bölgelerinden de Psikoteknik Belgesi almaya gelen katılımcılarımız olmaktadır.

Pendik bölgesinde Çamçeşme Psikoteknik, Çınardere Psikoteknik, Esenyalı Psikoteknik, Göçbeyli Psikoteknik, Güllübağlar Psikoteknik, Güzelyalı Psikoteknik, Kavakpınar Psikoteknik, Kaynarca Psikoteknik, Kurtköy Psikoteknik, Sapanbağları Psikoteknik, Şeyhli Psikoteknik, Velibaba Psikoteknik ve Yeşilbağlar Psikoteknik olarak aratılan en çok anahtar kelimelerdir.

Ticari araç kullanan tüm sürücülerin zorunlu alması gereken bir belgedir. Psikoteknik cihazlarındaki testlere uygun ve doğru cevapları veren sürücüler, psikoteknik analizinden başarılı sayılmaktadır.

Psikoteknik Testinde başarılı olan adaylar raporunu psikiyatriye onaylatıp muayene olduktan sonra psikoteknik belgesi almaya hak kazanmaktadırlar. Psikoteknik belgeleri E-Devlet sisteminde gözükmektedir. Psikoteknik belgesi kart olarak geçerliliği yoktur. Belgenizi sağlık bakanlığı denetimindeki kurumumuzdan alabilirsiniz.

Psikoteknik Hizmet Bölgelerimiz

Psikoteknik Hizmet Bölgelerimiz için Tuzla Psikoteknik ve Pendik Psikoteknik Belgesi, Psikoteknik Raporu ve Psikoteknik Merkezi denildiğinde ilk akla gelen Psiko-teknik Değerlendirme Merkezimiz ile 1 saat gibi bir Psikoteknik Testi ile Psikoteknik alabilirsiniz. Alanında uzman Psikologlarımız ile ticari araç psikoteknik belgesi, taksi şoförü psikoteknik belgesi, ehliyet kaptırma psikoteknik belgesi, drift psikoteknik belgesi, alkol psikoteknik belgesi vb yeni iş arayışında bulunan tüm şoförlerimiz için psikoteknik belgesi hizmetini aktif olarak sağlamaktayız.

 

Psikoteknik Hizmet Bölgelerimiz
Psikoteknik Hizmet Bölgelerimiz

 

Psikoteknik Belgeniz var ve SRC Belgesine ihtiyacınız var ise SRC Kursumuzu ziyaret edebilir veya bizlere yukarıdaki iletişim bilgilerimizden hemen ulaşabilirsiniz.

5/5 (1 Review)