fbpx

Takip Edin:

Hakkımızda

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Referanslar

Pendik Psikoteknik ve Tuzla Psikoteknik Belgesi, Psiko-teknik Raporu ve Psiko-teknik Merkezi denildiğinde ilk akla gelen Psiko-teknik Değerlendirme Merkezimiz ile 1 saat gibi bir Psiko-teknik Testi ile Psiko-teknik alabilirsiniz.

Psikoteknik

Psikoteknik Referans

Tuzla Psiko-teknik ve Pendik Psiko-teknik Belgesi, Psiko-teknik Raporu ve Psiko-teknik Merkezi denildiğinde ilk akla gelen Psiko-teknik Değerlendirme Merkezimiz ile 1 saat gibi bir Psiko-teknik Testi ile Psiko-teknik alabilirsiniz. Alanıda uzman Psikologlarımız ile ticari araç psiko-teknik belgesi, taksi şoförü psiko-teknik belgesi, ehliyet kaptırma psiko-teknik belgesi, drift psiko-teknik belgesi, alkol psiko-teknik belgesi vb yeni iş arayışında bulunan tüm şoförlerimiz için psiko-teknik belgesi hizmetini aktif olarak sağlamaktayız.

 

Psikoteknik Merkezi
Psiko-teknik Merkezi

 

Psiko-teknik Belgeniz var ve SRC Belgesine ihtiyacınız var ise SRC Kursumuzu ziyaret edebilir veya bizlere yukarıdaki iletişim bilgilerimizden hemen ulaşabilirsiniz.

Yasal uyarı: Kullanılan markalar ve logolar, MCO Drive Akademi Danışmanlık LTD ŞTi‘ne ait olmayan tescilli ticari markalardır ve yetkili makamlara kayıtlı ilgili sahiplerin mülkiyetindedir. Bu platformda markaların ve logoların kullanımı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde tanıtım yapılmaz.

5/5 (2 Reviews)