fbpx

Takip Edin:

Firma Bilgileri

Kurumumuz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve ruhsatlandırılmış bir kurumdur. Fiziki olarak kurumumuz İstanbul‘un Pendik ilçesinde 2022 yılından bugüne hizmet vermeye devam etmektedir. Hali hazırda bir çok çeşitli Bakanlıklara bağlı kurumumuz ve farklı sektörlerde yapılarımız bulunmaktadır.

ÖZEL DENGE PSİKO-TEKNİK DEĞERLENDİRME MERKEZİ

Firma Unvan : MCO Drive Akademi Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.

Firma Adres : Kaynarca Mah. Şehit Mustafa Köse Sok. No: 4 Kat: 2 Daire: 3/4 Pendik/İstanbul

Firma Vergi No : 6131819773

Firma Vergi Dairesi : Pendik

Ödeme Bilgilerimiz

Banka : Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)

Hesap Adı : MCO Drive Akademi Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.

Hesap No / Şube : 131-101426347

İban : TR04 0003 2000 0000 0101 4263 47

Psikoteknik Merkezi Sağlık Bakanlığı Ruhsat

Firma Bilgileri

Denge Psikoteknik Merkezi, Pendik Psikoteknik Belgesi hizmeti veren MCO Drive Akademi firması tarafından kurulmuş ve Sağlık Bakanlığına bağlı bir Psiko-teknik Değerlendirme Merkezidir. Grup kuruluşlar olarak Tuzla SRC Belgesi denildiğinde ilk akla gelen Denge SRC Merkezi, Pendik Ehliyet denildiğinde ilk akla gelen Denge Sürücü Kursu ve bir çok kuruluştan oluşmaktadır.

 

Firma bilgilerimiz tüm web sitelerimizde ziyaretçi güvenini oluşturmak ve Psikoteknik Belgesi Psikoteknik Merkezinden, SRC Belgesi SRC Merkezinden, Ehliyet Belgesi Sürücü Kursundan alınır ilkemizi desteklemek için yayımlanır.

 

Firma Bilgilerimiz ve tarafımıza muhasebe noktasında taleplerinizi iletebilir ve muhasebe departmanımızdan destek alabilirsiniz.

 

Kurumlarımızda nakit, eft, kredi kartı ve online ödeme sistemleri mevcuttur. Firma bilgileri ve ruhsatnamemizi inceleyerek resmi kurumdan hizmet aldığınızı bilmenizi isteriz.

 

Sizlere ruhsatnamesini ibraz edemeyen hiç bir kurum ile herhangi bir ticari alışveriş yapmamanızı, değerli vaktinizi ve paranızı vermemenizi tavsiye etmekteyiz.

 

Psikoteknik Randevu için Tuzla Psikoteknik ve Pendik Psikoteknik Belgesi, Psikoteknik Raporu ve Psikoteknik Merkezi denildiğinde ilk akla gelen Psiko-teknik Değerlendirme Merkezimiz ile 1 saat gibi bir Psikoteknik Testi ile Psikoteknik alabilirsiniz. Alanında uzman Psikologlarımız ile ticari araç psikoteknik belgesi, taksi şoförü psikoteknik belgesi, ehliyet kaptırma psikoteknik belgesi, drift psikoteknik belgesi, alkol psikoteknik belgesi vb yeni iş arayışında bulunan tüm şoförlerimiz için psikoteknik belgesi hizmetini aktif olarak sağlamaktayız.

 

Psikoteknik Belgesi
Psikoteknik Belgesi

 

Psikoteknik Belgeniz var ve SRC Belgesine ihtiyacınız var ise SRC Kursumuzu ziyaret edebilir veya bizlere yukarıdaki iletişim bilgilerimizden hemen ulaşabilirsiniz.

5/5 (1 Review)