fbpx

Takip Edin:

Psikoteknik Belgesi

Psikoteknik Belgesi

Pendik Psikoteknik Belgesi, Pendik Psikoteknik Raporu ve Pendik Psikoteknik Testi ile 1 saatte Psikoteknik Belgenizi hemen alabilirsiniz.  Ticari araç kullanan tüm sürücülerin zorunlu alması gereken bir belgedir. Psikoteknik cihazlarındaki testlere uygun ve doğru cevapları veren sürücüler, psikoteknik analizinden başarılı sayılmaktadır.

Psiko-teknik Testinde başarılı olan adaylar raporunu psikiyatriye onaylatıp muayene olduktan sonra psiko-teknik belgesi almaya hak kazanmaktadırlar. Psiko-teknik belgeleri E-Devlet sisteminde gözükmektedir. Psikoteknik belgesi kart olarak geçerliliği yoktur. Belgenizi sağlık bakanlığı denetimindeki kurumumuzdan alabilirsiniz.

Psikoteknik Belgesi ile ilgili Tüm Bilgiler

Psikoteknik ile ilgili tüm detaylı bilgileri yeni haberleri web sitemizden öğrenebilirsiniz daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Psikoteknik Belgesi

Psikoteknik Randevu için Tuzla Psikoteknik ve Pendik Psiko-teknik Belgesi, Psikoteknik Raporu ve Psikoteknik Merkezi denildiğinde ilk akla gelen Psiko-teknik Değerlendirme Merkezimiz ile 1 saat gibi bir Psikoteknik Testi ile Psikoteknik alabilirsiniz. Alanında uzman Psikologlarımız ile ticari araç psikoteknik, taksi şoförü psikoteknik, ehliyet kaptırma psikoteknik, drift psikoteknik, alkol psikoteknik vb yeni iş arayışında bulunan tüm şoförlerimiz için psikoteknik hizmetini aktif olarak sağlamaktayız.

 

Psikoteknik Belgesi
Psikoteknik Belgesi

 

Psikoteknik Belgeniz var ve SRC Belgesine ihtiyacınız var ise SRC Kursumuzu ziyaret edebilir veya bizlere yukarıdaki iletişim bilgilerimizden hemen ulaşabilirsiniz.

5/5 (2 Reviews)