Psikoteknik Belgesi Kaç Yıl Geçerlidir? 2023

Psikoteknik Belgesi Kaç Yıl Geçerlidir 2023

Psikoteknik Belgesi kaç yıl geçerlidir, 5 yıl geçerlidir. Psikoteknik Belgesinin geçerlilik süresi 5 yıl ile sınırlandırılmıştır. Aldığınız onay tarihi baz alınarak geçerlilik süresi başlayacaktır. Süre bitiminden sonra Psikoteknik Belgesi yenileme yapmanız gerekir. Kartal Psikoteknik, Tuzla Psikoteknik, Pendik Psikoteknik ve Denge Psikoteknik Merkezi olarak Psikoteknik Belgesi, Psikoteknik Raporu alacak tüm adaylarımıza 1 saatte Psikoteknik sağlamaktayız.

Psikoteknik Belgesi Kaç Yıl Geçerlidir?

Psikoteknik Belgesi Kaç Yıl Geçerlidir, Pendik de Psikoteknik Merkezi olarak hizmet sağlıyoruz. Pendik Psikoteknik Belgesi, Pendik Psikoteknik Raporu ve Pendik Psikoteknik Testi ile 1 saatte Psikoteknik Belgenizi hemen alabilirsiniz.

Psikoteknik Belgesi Kaç Yıl Geçerlidir
Psikoteknik Belgesi Kaç Yıl Geçerlidir

Ticari araç şoförlerinin zamanla yıpranma veya bir rahatsızlık geçirme ihtimalleri de göz önüne alınarak tekrarlanması gereken simülatif testler, uluslararası yolcu veya lojistik, yurtiçi yolcu veya lojistik taşımacılığı yapan araç sürücülerinin 5 yılda bir yenilemesi zorunlu olan belgelerdir.

Sürücülerin yolculuk ettiği süre ve günlük iş performansları göz önüne alınarak yinelenen bu testler yetkili psikoteknik merkezleri tarafından yapılmaktadır

Her 5 yılda bir kurumlara başvuru yaparak yenilemeniz gereken bu belge, 5 yılın ardından yasallığını yitirmiş olacaktır. Bu sebeple psikoteknik raporu aldığınız psikoteknik merkeziyle iletişiminizi devam ettirmeye ve süresi dolduğunda belgelerinizi yenilemeye dikkat etmeniz gerekmektedir.

Psikoteknik raporunuz süresi doldu ise bizimle irtibata geçebilirsiniz. İstanbul Pendik Denge Psikoteknik Merkezi

1 Saatte Psikoteknik
Pendik Denge Psikoteknik Merkezi

Psikoteknik fiyatları her yıl değişiklik göstermektedir. Merkezimizden detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

1 Ayda SRC Belgesi için SRC Kursumuza müracaat etmenizi tavsiye ederiz. Psikoteknik Belgesi ihtiyaçlarınız için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

5/5 (2 Reviews)