Psikoteknik Raporu Değerlendirme Test Sonuçları Nedir? 2023

Psikoteknik Raporu Değerlendirme Test Sonuçları Nedir 2023

Psikoteknik Raporu Değerlendirme Test Sonuçları Nedir, sorusunu özellikle teste girmeden önce adaylarımız tarafından sorulmaktadır. Pendik ve Tuzla bölgesinde aktif olarak hizmet verdiğimiz Psikoteknik Merkezimizde test sonuçlarınız algı, refleks ve muhakeme gibi psikolojik değerlerin sürüş üzerinde değerlendirilir. Kartal Psikoteknik, Tuzla Psikoteknik, Pendik Psikoteknik ve Denge Psikoteknik Merkezi olarak Psikoteknik Belgesi, Psikoteknik Raporu alacak tüm adaylarımıza 1 saatte Psikoteknik sağlamaktayız.

Psikoteknik Raporu Değerlendirme Test Sonuçları Nedir?

Psikoteknik Raporu Değerlendirme Test Sonuçları Nedir
Psikoteknik Raporu Değerlendirme Test Sonuçları Nedir

Psikoteknik Raporu Değerlendirme Test Sonuçları, Pendik de Psikoteknik Merkezi olarak hizmet sağlıyoruz. Pendik Psikoteknik Belgesi, Pendik Psikoteknik Raporu ve Pendik Psikoteknik Testi ile 1 saatte Psikoteknik Belgenizi hemen alabilirsiniz.  Psikoteknik testi toplam 9 testten oluşuyor ve yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Sürücünün; zihinsel yetenek ve becerilerini, psikomotor yetenek ve becerileri ile uyum, tutum, refleks öfke gibi kişilik özelliklerini ölçüp test edilip analiz olarak sonuçlarını sunmaktır.

Psikoteknik Raporu Değerlendirme Test Sonuçları Nedir?
Psikoteknik Raporu Değerlendirme Test Sonuçları

Psikoteknik fiyatları her yıl değişiklik göstermektedir. Merkezimizden detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

1 Ayda SRC Belgesi için SRC Kursumuza müracaat etmenizi tavsiye ederiz. Psikoteknik Belgesi ihtiyaçlarınız için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

5/5 (1 Review)