Psikoteknik Dikkat Testi Sonuçlarının Değerlendirilmesi 2023

Psikoteknik Dikkat Testi Sonuçlarının Değerlendirilmesi 2023

Psikoteknik Dikkat Testi Sonuçlarının Değerlendirilmesi, Psikoteknik cihazında girmiş olduğunuz 12 testten oluşan Psikoteknik test sonunda cihazın vermiş olduğu rapor ilgili Psikolog tarafından değerlendirilir. Kartal Psikoteknik, Tuzla Psikoteknik, Pendik Psikoteknik ve Denge Psikoteknik Merkezi olarak Psikoteknik Belgesi, Psikoteknik Raporu alacak tüm adaylarımıza 1 saatte Psikoteknik sağlamaktayız.

Psikoteknik Dikkat Testi Sonuçlarının Değerlendirilmesi

Psikoteknik Dikkat Testi Sonuçlarının Değerlendirilmesi
Psikoteknik Dikkat Testi Sonuçlarının Değerlendirilmesi

Psikoteknik Dikkat Testi Sonuçlarının Değerlendirilmesi, Pendik de Psikoteknik Merkezi olarak hizmet sağlıyoruz. Pendik Psikoteknik Belgesi, Pendik Psikoteknik Raporu ve Pendik Psikoteknik Testi ile 1 saatte Psikoteknik Belgenizi hemen alabilirsiniz.

  • Ülkemizin ortalama norm değerlerine göre; %40 oranının altındaki değerler dikkat düzeyi düşük olarak kabul edilmektedir.
  • Geçilen uyarılar ve yanlış alarm, analiz sunumu içerisinde bir alana yoğunlaşmış olmamalıdır. Sağ ve sol ekstrem de yoğunlaşma gözlendiğinde, geniş görüş alanı içinde uyaran fark etme testi sonuçları ile birlikte yorum yapmak gerekmektedir.
  • Seçici dikkat ve reflekse bağlı tepkime hızı 1.50 saniyeden fazla olmamalıdır.
  • Test Performansının tutarlığı olduğunu gösteren grafikte, tepki hızları aralarında ortalama standart sapma puanları çok yüksek çıkmaması gerekmektedir, uyaranların bulunduğu sunumlar alına göre tepki hızları çok fazla değişkenlik göstermemesi gerekmektedir.
  • Performans hızı ve bu performansın kalitesinin ortalamasını gösteren grafikte, sürünün yer almakta olduğu karşılaştırmalı grup ”hızlı ve hatasız” veya ”yavaş ve hatasız” olmalıdır. ”Hızlı ve hatalı” kategorisindeki sürücüler risktedir.
1 Saatte Psikoteknik Raporu
1 Saatte Psikoteknik Raporu

Psikoteknik fiyatları her yıl değişiklik göstermektedir. Merkezimizden detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

1 Ayda SRC Belgesi için SRC Kursumuza müracaat etmenizi tavsiye ederiz. Psikoteknik Belgesi ihtiyaçlarınız için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

5/5 (1 Review)