Psikoteknik Testi Neleri Ölçer 2023

Psikoteknik Testi Neleri Ölçer 2023

Psikoteknik testi neleri ölçer sorusunu adaylarımız sürekli sormaktadır. Psikoteknik algı, muhakeme, refleks gibi sürücülere etki eden 12 testten oluşmaktadır. Sürücülük yeteneklerini psikolojik açıdan değerlendiren bir test cihazına sahiptir ve testler 1 saat 20 dakika şeklinde katılımcılara uygulanır. Kartal Psikoteknik, Tuzla Psikoteknik, Pendik Psikoteknik ve Denge Psikoteknik Merkezi olarak Psikoteknik Belgesi, Psikoteknik Raporu alacak tüm adaylarımıza 1 saatte Psikoteknik sağlamaktayız.

Psikoteknik Testi Neleri Ölçer?

Psikoteknik Testi Neleri Ölçer, Pendik de Psikoteknik Merkezi olarak hizmet sağlıyoruz. Pendik Psikoteknik Belgesi, Pendik Psikoteknik Raporu ve Pendik Psikoteknik Testi ile 1 saatte Psikoteknik Belgenizi hemen alabilirsiniz.

Psikoteknik Testi Neleri Ölçer Psikoteknik
Psikoteknik Testi Neleri Ölçer Psikoteknik

Psikoteknik Testi Neleri Ölçer

Psikoteknik Testi Neleri Ölçer sorusu testte ilk kez giren sürücüler tarafından merak edilmektedir. Psikoteknik Cihazı sizlere rapor analizi hazırlarken sürücünün sürüş için yeterli olup olmadığınızı ve  dikkat algı-refleksinizi ölçen test eden bir cihazdır. Simülatör cihazında Psikolog sizlere eşlik etmekte ve anlık raporlamasını Sağlık Bakanlığına sunacaktır. Yolcu veya yük taşımacılığı yapmakta iseniz bu belgeye temin etmek zorundasınız.

1 Saatte Psikoteknik
1 Saatte Psikoteknik

Psikoteknik Testi ve analizleri gözlemlenmek istenen beceri ve algı analizleri şunlardır; Zihinsel Yetenek ve Beceriler ile Psiko-motor Yetenek ve Becerilerdir. Zihinsel Yetenek ve Becerileriniz akıl gücü ile yönettiğiniz ve doğruluğundan emin olduğunuz düşünerek hareket ederek, tepkiler verdiğiniz bölümdür. Diğeri Psikomotor Beceriler ise sizlerin edinilmiş refleksleriniz ve bilinç altındaki anlık tepkilerinizin analizidir.

Zihinsel Yetenek ve Beceriler

  • Dikkat
  • Anlama ve Değerlendirme Yeteneği (Muhakeme)
  • Hız ve Mesafe Algılama
  • Geniş Görüş Alanı İçinde Uyaran Fark Etme
  • Şekil Algılamada Görsel Süreklilik

Psikomotor Yetenek ve Beceriler

  • Tepki Hızı
  • Koordinasyon Düzeyi

Psikoteknik Belgesi fiyatları her geçen yıl değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatlar için Psikoteknik Merkezimizden destek alabilirsiniz. 1 saatte alacağınız Psikoteknik Belgesi için randevu oluşturmanız gerekir.

SRC Merkezimize gelerek 1 ayda SRC Belgesi alabileceğinizi de unutmayın.

5/5 (2 Reviews)