Psiko-Teknik Raporu E-Devlette 2023

Psiko-Teknik Raporu Artık E-Devletten Görüntülenebiliyor 2023

Psiko-Teknik Raporu E-Devlette, 2017 yılı itibari ile Psikoteknik Belgesi e-devlette tanımlandı ve eskiden olduğu gibi Psikoteknik Kartına gerek kalmadan e-devletten barkodlu belge oluşturabiliyorsunuz. Kartal Psikoteknik, Tuzla Psikoteknik, Pendik Psikoteknik ve Denge Psikoteknik Merkezi olarak Psikoteknik Belgesi, Psikoteknik Raporu alacak tüm adaylarımıza 1 saatte Psikoteknik Belgesi sağlıyoruz.

Psiko-Teknik Raporu E-Devlette

Pendik de Psikoteknik Merkezi olarak hizmet sağlıyoruz. Pendik Psikoteknik BelgesiPendik Psikoteknik Raporu ve Pendik Psikoteknik Testi ile 1 saatte Psikoteknik Belgenizi hemen alabilirsiniz.

Psiko-Teknik Raporu E-Devlette
Psiko-Teknik Raporu E-Devlette

Psikoteknik Belgesi artık kart olarak verilmiyor.

1 ocak 2018 tarihinden itibaren Psikoteknik belgeleri E-Devlet üzerinden verilmeye başladı. Artık psikoteknik belgesi kart olarak verilmiyor direk E-devlet sistemine işlenmektedir. Psikoteknik belgenizi almak için kurumumuz ile irtibata geçebilirsiniz.

Psikoteknik Belgesi fiyatları her yıl değişmektedir. 2023 Psikoteknik fiyatı ise 750,00 TL‘dir.

Sağlık bakanlığı denetimindeki kurumumuz psikoteknik belgesi vermekte yetkilidir. Siz değerli adaylarımızı kurumuzu ziyaret etmeye davet ediyoruz.

1 Saatte Psikoteknik
Pendik Denge Psikoteknik Merkezi

1 saatte Psikoteknik Belgesi alabilirsiniz. Psikoteknik fiyatları her yıl değişiklik göstermektedir. Psikoteknik Merkezimizden detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

1 Ayda SRC Belgesi için SRC Kursumuza müracaat etmenizi tavsiye ederiz. Psikoteknik Belgesi ihtiyaçlarınız için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

5/5 (2 Reviews)