Psikoteknik Belgesi Olmayanlara Ceza 2023

Psikoteknik Belgesi Olmayanlara Ceza

Psikoteknik Belgesi Olmayanlara Ceza uygulaması başladı. Kartal Psikoteknik, Tuzla Psikoteknik, Pendik Psikoteknik ve Denge Psikoteknik Merkezi olarak Psikoteknik Belgesi, Psikoteknik Raporu alacak tüm adaylarımıza Trafik denetimlerinde ticari olarak taşımacılık yaptığı tespit edilen tüm sürücülere SRC belgesi yanında Psikoteknik Belgesi de sorulmaktadır. Psikoteknik Belgesinin olmamasından dolayı tespit edilen sürücüye idari para cezası uygulanır.

Psikoteknik Belgesi Olmayanlara Ceza

Psikoteknik Belgesi 1 saatte alınabilen bir belgedir. Psikoteknik Belgesi fiyatı her yıl değişiklik göstermektedir.

Psikoteknik Belgesi Olmayanlara Ceza 2023
Psikoteknik Belgesi Ceza 2023

Sürücülerin Dikkatine! Psikoteknik belgesi olmayanların cezası, Pendik de Psikoteknik Merkezi olarak hizmet sağlıyoruz. Pendik Psikoteknik Belgesi, Pendik Psikoteknik Raporu ve Pendik Psikoteknik Testi ile 1 saatte Psikoteknik Belgenizi hemen alabilirsiniz.  Son Dönemlerde artan trafik kazalarını önlemek amacı ile İç işleri bakanlığı genelge yayınladı 1 Aralık 2019 tarihinden itibaren Tüm ticari araç kullanıcıların Psikoteknik raporu almasını zorunlu hale getirdi.

Psikoteknik  raporu olmayanlara 5000 TL cezai işlem uygulayacak.

Hemen Denge Psikoteknik Merkezi ile irtibata geçin ceza yemeden belgenizi temin edin..

1 Ayda SRC Belgesi almak için SRC Kursumuza müracaat edebilirsiniz.

1 Saatte Psikoteknik
Pendik Denge Psikoteknik Merkezi

1 saatte Psikoteknik Belgesi alabilirsiniz. Psikoteknik fiyatları her yıl değişiklik göstermektedir. Psikoteknik Merkezimizden detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

1 Ayda SRC Belgesi için SRC Kursumuza müracaat etmenizi tavsiye ederiz. Psikoteknik Belgesi ihtiyaçlarınız için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

5/5 (2 Reviews)