2024 Psikoteknik Belgesi Olmayanlara Ceza

Psikoteknik Belgesi Olmayanlara Ceza

Psikoteknik Belgesi olmayanlara ceza, Psikoteknik Belgesi olmayanlara sürücülere artık ceza uygulanmaktadır. Kartal, Tuzla, Pendik ve Denge Psikoteknik Merkezleri olarak, Psikoteknik Belgesi veya Raporu almayı planlayan tüm adaylarımıza bilgilendirme yapmak istiyoruz. Ticari taşımacılık yapan sürücülerin trafik denetimlerinde, SRC Belgesi yanında Psikoteknik Belgesi de talep edilmektedir. Psikoteknik Belgesi olmayan sürücülere tespit edildiğinde 5.679,00 TL idari para cezası uygulanmaktadır.

Psikoteknik Belgesi Olmayanlara Ceza

Psikoteknik Belgesi 1 saatte alınabilen bir belgedir. Psikoteknik Belgesi fiyatları her yıl güncellenmektedir. 2024 yılı Psikoteknik Belgesi Fiyatları için lütfen merkezimize +90 216 493 6 493 numaramızdan ulaşarak bilgi isteyiniz.

Psikoteknik Belgesi Olmayanlara Ceza
Psikoteknik Belgesi Olmayanlara Ceza

Sürücülerin dikkatine! Psikoteknik belgesi olmayanlara ceza, artık uygulanıyor. Pendik’teki Psikoteknik Merkezi olarak sizlere hizmet veriyoruz. Pendik Psikoteknik Belgesi, Pendik Psikoteknik Raporu ve Pendik Psikoteknik Testi ile 1 saat içinde Psikoteknik Belgenizi alabilirsiniz. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeye göre, 1 Aralık 2019 tarihinden itibaren tüm ticari araç kullanıcılarının Psikoteknik raporu alması zorunlu hale getirilmiştir. Trafik kazalarını önlemek amacıyla bu önlem alınmıştır.

Psikoteknik  raporu olmayanlara 5.679,00 TL idari para cezası yaptırımı uygulayacak.

Hemen Denge Psikoteknik Merkezi ile iletişime geçin ve ceza almaktan kaçının.

1 Saatte Psikoteknik Belgesi Alabilirsiniz.
Pendik Denge Psikoteknik Merkezi, 1 Saatte Psikoteknik Belgesi Alın

1 saatte Psikoteknik Belgesi alabilirsiniz. Güncel fiyatlar için lütfen Danışmanlarımızdan bilgi isteyiniz. Psikoteknik Merkezimizden detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

1 Ayda SRC Belgesi için SRC Kursumuza müracaat etmenizi tavsiye ederiz. Psikoteknik Belgesi ihtiyaçlarınız için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

5/5 (1 Review)