2024 Psikoteknik Belgesi Yenileme

Psikoteknik Belgesi Yenilemesi

Psikoteknik Belgesi Yenileme Nasıl Yapılır, Psikoteknik belgesi yenileme işlemi, geçerlilik süresi dolduğunda ilk alımda yapıldığı gibi yeniden psikoteknik testine girmenizi gerektirir. Yenileme sürecinde yine psikolojik testler uygulanarak değerleriniz ölçülür. Kartal Psikoteknik, Tuzla Psikoteknik, Pendik Psikoteknik ve Denge Psikoteknik Merkezi olarak psikoteknik belgesi veya raporu almak isteyen tüm adaylara 1 saat içinde psikoteknik testi sunmaktadır.  

Psikoteknik Belgesi Yenileme Nasıl Yapılır
Psikoteknik Belgesi Yenileme Nasıl Yapılır

Psikoteknik Belgesi Yenileme Nasıl Yapılır?

  Psikoteknik Belgesi yenileme nasıl yapılır, Pendik de Psikoteknik Merkezi olarak hizmet sağlıyoruz. Pendik Psikoteknik Belgesi, Pendik Psikoteknik Raporu ve Pendik Psikoteknik Testi ile 1 saatte Psikoteknik Belgenizi hemen alabilirsiniz.

Psikoteknik belgesinin yenilenmesi, trafik algı ve motor yeteneklerinin ömrü boyunca aynı kalmayabileceğini dikkate alır. Bu nedenle, belgenin her 5 yılda bir yenilenmesi gerekmektedir. Yenileme sürecinde, ilk aldığınız testlere benzer simülatör testlerine tabi tutulursunuz.

Motor yetenekleriniz, saldırganlık potansiyeliniz ve psikolojik durumunuz, alanında uzman psikologlar tarafından tekrar gözlemlenerek belgenizin yenilenmesi sağlanır. Her 5 yılda bir yenilenmesi gereken psikoteknik yenileme eğitimleri, her seferinde aynı simülatör incelemesiyle gerçekleşmez.

Bunun yerine, her seferinde trafik koşulları ve teknolojinin durumu göz önünde bulundurularak güncellenir. Ticari araç şoförleri sürekli aynı teste tabi tutulmaz; sürekli değişen eğitim sistemleri ve simülatör programlarıyla çeşitli testlere girmeleri gerekir.

1 Saatte Psikoteknik
1 Saatte Psikoteknik

Psikoteknik Belgesi Nereden Alınır?

Psikoteknik Belgesi fiyatları her yıl değişmektedir. 2024 Psikoteknik Belgesi fiyatı için lütfen danışmanlarımız ile +90 216 493 6 493 numaramızdan bilgi talep ediniz.

Sağlık Bakanlığı denetimindeki kurumumuz psikoteknik belgesi verme yetkisine sahiptir. Siz değerli adaylarımızı kurumumuza ziyaret etmeye davet ediyoruz.

1 Saatte Psikoteknik Belgesi Alabilirsiniz.
Pendik Denge Psikoteknik Merkezi, 1 Saatte Psikoteknik Belgesi Alın

Pendik Denge Psikoteknik Merkezi sayesinde 1 saatte Psikoteknik Belgesi alabilirsiniz. Güncel fiyatlar ve randevu talepleriniz için lütfen Danışmanlarımızdan bilgi isteyiniz. Psikoteknik Merkezimizden detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Psikoteknik Belgesi yanında SRC Belgesi ihtiyaçlarınız için SRC Kursumuzdan bilgi talep edebilirsiniz. 1 Ayda SRC Belgesi için SRC Kursumuza müracaat etmenizi tavsiye ederiz. Psikoteknik Belgesi ihtiyaçlarınız için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.  

5/5 (1 Review)