2024 Psikiyatri Muayenesi Nasıl Yapılır?

Psikiyatri Muayenesi Nasıl Yapılır

Psikiyatri Muayenesi Nasıl Yapılır, Psikiyatri muayenesi için öncelikle bir Psikoteknik Testi girmeniz gerekmektedir. Test sonuçlarında belirtilen yeterli veya yetersiz değerlendirmeler, ilgili hastanelerin Psikiyatri bölümlerinde bir Psikiyatrist tarafından incelenmelidir. Kartal, Tuzla, Pendik ve Denge Psikoteknik Merkezi olarak, Psikoteknik Belgesi veya Raporu alacak tüm adaylara psikoteknik testlerini sağlama hizmeti sunuyoruz.

Psikiyatri Muayenesi Nasıl Yapılır?

Psikiyatri Muayenesi Nasıl Yapılır, Pendik de Psikoteknik Merkezi olarak hizmet sağlıyoruz. Pendik Psikoteknik Belgesi, Pendik Psikoteknik Raporu ve Pendik Psikoteknik Testi ile 1 saatte Psikoteknik Belgenizi hemen alabilirsiniz.

Psikiyatri Muayenesi Nasıl Yapılır
Psikiyatri Muayenesi Nasıl Yapılır

Sürücülerin araç kullanma becerilerini nesnel yöntemlerle ölçerek kaza riskini en aza indirmeyi amaçlayan psiko-teknik değerlendirme kurumlarının niteliklerini, çalışmalarını, ruhsatlandırılmasını ve denetimlerini belirlemektedir. Kamu ve özel sağlık kuruluşlarında veya bağımsız olarak faaliyet gösterecek psikoteknik değerlendirme merkezlerinin, sürücüleri psikiyatri kontrolüne tabi tutacak olan gerçek kişileri ve sağlık kuruluşlarını değerlendirecek tanımları içermektedir. Bu terimler şu şekilde tanımlanmaktadır:

  • Bakan: Sağlık Bakanını,
  • Bakanlık: Sağlık Bakanlığını,
  • Genel Müdür: Sağlık Hizmetleri Genel Müdürünü,
  • Genel Müdürlük: Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünü,
  • Kanun: 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Kara yolları Trafik Kanununu,
  • Merkez: Psiko-teknik değerlendirme yapmak üzere müdürlükçe ruhsatlandırılmış ve bu yöntem ve şartlara uygun olarak faaliyet gösteren psiko-teknik değerlendirme kurumlarını,
  • Müdürlük: İl Sağlık Müdürlüğünü,
  • Psiko-teknik inceleme: İncelemeye tabi tutulacak sürücülerin güvenli araç kullanmalarını sağlayan zihinsel ve psiko-motor kabiliyet seviyelerinin; kişilik, tutum ve muhakeme gibi özelliklerinin bilgisayar destekli testler aracılığı ve gerektiğinde diğer test etme yolları ile psikolog tarafından yapılan incelemeyi,
  • Test cihazı: Sağlık bakanlığınca yetkilendirilmiş meslek kuruluşu norm onayı alınmış bilgisayar tabanlı psiko-teknik inceleme test sistemini kapsayan TSE/CE belgeli cihazını.

Psikoteknik Belgesi Nereden Alınır?

Psikoteknik Belgesi fiyatları her yıl değişmektedir. 2024 Psikoteknik Belgesi fiyatı için lütfen danışmanlarımız ile +90 216 493 6 493 numaramızdan bilgi talep ediniz.

Sağlık Bakanlığı denetimindeki kurumumuz psikoteknik belgesi verme yetkisine sahiptir. Siz değerli adaylarımızı kurumumuza ziyaret etmeye davet ediyoruz.

1 Saatte Psikoteknik Belgesi Alabilirsiniz.
Pendik Denge Psikoteknik Merkezi, 1 Saatte Psikoteknik Belgesi Alın

Pendik Denge Psikoteknik Merkezi sayesinde 1 saatte Psikoteknik Belgesi alabilirsiniz. Güncel fiyatlar ve randevu talepleriniz için lütfen Danışmanlarımızdan bilgi isteyiniz. Psikoteknik Merkezimizden detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Psikoteknik Belgesi yanında SRC Belgesi ihtiyaçlarınız için SRC Kursumuzdan bilgi talep edebilirsiniz. 1 Ayda SRC Belgesi için SRC Kursumuza müracaat etmenizi tavsiye ederiz. Psikoteknik Belgesi ihtiyaçlarınız için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

5/5 (1 Review)