2024 Psikoteknik Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?

Psikoteknik Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır, Psikoteknik Belgesi almak için genellikle 1 saatlik bir test süresi gerekmektedir. Bu test sürecinin yanı sıra psikiyatri onay süreci de bulunmaktadır. Dolayısıyla, genellikle bir günde Psikoteknik Belgesi almak mümkündür. Bu süreçte, sürücülerin belirlenmiş testleri başarıyla tamamlaması ve psikiyatri onayını alması gerekmektedir. Kartal Psikoteknik, Tuzla Psikoteknik, Pendik Psikoteknik ve Denge Psikoteknik Merkezi gibi belirlenmiş merkezlerde, adaylar 1 saat içinde Psikoteknik Belgesi alabilirler.

Psikoteknik Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?

Psikoteknik Belgesi ne kadar sürede alınır, Psikoteknik belgesi alma süreci genellikle bir saat kadar sürer. Pendik’teki Psikoteknik Merkezi‘nde, Pendik Psikoteknik Belgesi, Pendik Psikoteknik Raporu ve Pendik Psikoteknik Testi gibi hizmetlerle birlikte bu belgeyi alabilirsiniz.

Psikoteknik Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır
2024 Psikoteknik Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır

Ticari araç şoförleri için gereken psikoteknik belgesi genellikle hızlı bir işlem olup, sürücülerin performanslarına ve katılımlarına bağlıdır. Merkezdeki simülasyona düzenli olarak katılan ve psikoteknik testlerinden geçen sürücüler genellikle kısa sürede belgelerini alabilirler. Normal şartlarda bir hafta gibi bir sürede alınabilen psikoteknik belgesi, acil durumlarda bir iş günü içinde de alınabilir.

Ticari araç sürücülerinin aldığı psikoteknik testlerinin sonuçları, işverenlerin başvurduğu firmalar tarafından iş verenin sistemine gönderilir ve işveren tarafından da görülebilir nitelikte bir belgedir. Ticari araç sürücüleri genellikle kısa sürede psikoteknik eğitimlerini tamamlayabilir ve testlerden başarıyla geçerek geçerli belgeler alabilirler, böylece ticari araçları kullanabilirler.

1 Saatte Psikoteknik
Pendik Denge Psikoteknik Merkezi

Psikoteknik Belgesi Nereden Alınır?

Psikoteknik Belgesi fiyatları her yıl değişmektedir. 2024 Psikoteknik Belgesi fiyatı için lütfen danışmanlarımız ile +90 216 493 6 493 numaramızdan bilgi talep ediniz.

Sağlık Bakanlığı denetimindeki kurumumuz psikoteknik belgesi verme yetkisine sahiptir. Siz değerli adaylarımızı kurumumuza ziyaret etmeye davet ediyoruz.

1 Saatte Psikoteknik Belgesi Alabilirsiniz.
Pendik Denge Psikoteknik Merkezi, 1 Saatte Psikoteknik Belgesi Alın

Pendik Denge Psikoteknik Merkezi sayesinde 1 saatte Psikoteknik Belgesi alabilirsiniz. Güncel fiyatlar ve randevu talepleriniz için lütfen Danışmanlarımızdan bilgi isteyiniz. Psikoteknik Merkezimizden detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Psikoteknik Belgesi yanında SRC Belgesi ihtiyaçlarınız için SRC Kursumuzdan bilgi talep edebilirsiniz. 1 Ayda SRC Belgesi için SRC Kursumuza müracaat etmenizi tavsiye ederiz. Psikoteknik Belgesi ihtiyaçlarınız için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

5/5 (2 Reviews)