2024 Psikoteknik Raporu Değerlendirme Test Sonuçları Nedir?

Psikoteknik Raporu Değerlendirme Test Sonuçları Nedir

Psikoteknik Raporu Değerlendirme Test Sonuçları, sürücülerin psikolojik özelliklerini ve sürüş performanslarını belirlemek için yapılan testlerin sonuçlarıdır. Pendik ve Tuzla bölgelerinde faaliyet gösteren Psikoteknik Merkezimizde, test sonuçları sürüş yeteneklerini etkileyen algı, refleks ve muhakeme gibi psikolojik değerlerin değerlendirilmesine dayanır. Kartal Psikoteknik, Tuzla Psikoteknik, Pendik Psikoteknik ve Denge Psikoteknik Merkezi olarak, Psikoteknik Belgesi veya Psikoteknik Raporu almak isteyen tüm adaylara hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Psikoteknik Raporu Değerlendirme Test Sonuçları Nedir?

Psikoteknik Raporu Değerlendirme Test Sonuçları Nedir
Psikoteknik Raporu Değerlendirme Test Sonuçları Nedir

Psikoteknik Raporu Değerlendirme Test Sonuçları, Pendik’teki Psikoteknik Merkezimizde sunulan hizmetler arasındadır. Pendik Psikoteknik Belgesi, Pendik Psikoteknik Raporu ve Pendik Psikoteknik Testi ile bir saat içinde Psikoteknik Belgenizi alabilirsiniz. Psikoteknik testi, genellikle dokuz farklı testten oluşur ve yaklaşık bir saat sürer. Bu testler, sürücünün zihinsel yetenek ve becerilerini, psikomotor yetenek ve becerileri ile uyum, tutum, refleks öfke gibi kişilik özelliklerini ölçmek ve test etmek amacıyla yapılır. Elde edilen veriler analiz edilerek sonuçlar sunulur.

Psikoteknik Belgesi Nereden Alınır?

Psikoteknik Belgesi fiyatları her yıl değişmektedir. 2024 Psikoteknik Belgesi fiyatı için lütfen danışmanlarımız ile +90 216 493 6 493 numaramızdan bilgi talep ediniz.

Sağlık Bakanlığı denetimindeki kurumumuz psikoteknik belgesi verme yetkisine sahiptir. Siz değerli adaylarımızı kurumumuza ziyaret etmeye davet ediyoruz.

1 Saatte Psikoteknik Belgesi Alabilirsiniz.
Psikoteknik Değerlendirilmesinde İncelenen Sürücü Özellikleri Nelerdir, 1 Saatte Psikoteknik Belgesi Alın

Pendik Denge Psikoteknik Merkezi sayesinde 1 saatte Psikoteknik Belgesi alabilirsiniz. Güncel fiyatlar ve randevu talepleriniz için lütfen Danışmanlarımızdan bilgi isteyiniz. Psikoteknik Merkezimizden detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Psikoteknik Belgesi yanında SRC Belgesi ihtiyaçlarınız için SRC Kursumuzdan bilgi talep edebilirsiniz. 1 Ayda SRC Belgesi için SRC Kursumuza müracaat etmenizi tavsiye ederiz. Psikoteknik Belgesi ihtiyaçlarınız için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

5/5 (1 Review)