E-İmzalı Psikoteknik Raporu Nedir? 2023

E-İmzalı Psikoteknik Raporu Nedir 2023

E-İmzalı Psikoteknik Raporu, teknolojinin gelişimi ile birlikte artık yanımızda bir şeyler taşımak gün geçtikçe zorlaşıyor ve kayıp edilmesi daha mümkün oluyor. Psikoteknik Kartı 2018 yılı itibari ile kaldırılarak e-devlet sistemi üzerine tanımlanmıştır. Trafik denetimlerinde Psikoteknik Kartı yerine e-devlet sistemi üzerinden tc kimlik numaranız ile erişebilir hale gelmiştir.

E-İmzalı Psikoteknik Raporu Nedir?

SRC Belgeleri gibi Psikoteknik Belgeleri de e-devlet kapısında hızlıca erişebilir hale getirilmiştir. Hem denetimlerde kolluk kuvvetleri tc kimlik numaranız ile görebildiği gibi sizlerde “Psikoteknik Belgesi Sorgulama” diyerek e-devlet üzerinden barkodlu yazdırabilir ve yanınız da bulundurabilirsiniz. Yada iş başvurularında istenildiğinde bu şekilde Psikoteknik Raporunuzu sunabilirsiniz.

E-Rapor ve E-Belge hizmetleri, sadece Türkiye genelinde değil Dünya genelinde oldukça yayın bir sistemdir. Bu durumda herhangi bir uluslararası ticari taşımacılık yapmanız halinde de belgenize rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Trafik denetimlerinde belgeniz otomatik TC Kimlik numaranız ve E-Devlet Kapısı Sistemi üzerinden erişilebilir olmuştur.

E-İmzalı Psikoteknik Raporu Nedir
E-İmzalı Psikoteknik Raporu Nedir

E-İmzalı Psikoteknik Belgenize ulaşabilmek için tek yapmanız gereken e-devlet sistemine girerek “E-imzalı Psikoteknik” şeklinde arama yaparak “Sağlık Bakanlığı / e-imzalı Psikoteknik Değerlendirme Raporları Sorgulama” ekranı üzerinden E-İmzalı Psikoteknik Raporunuzu görüntüleyebilirsiniz.

E-İmzalı Psikoteknik Raporunuzu sorgulamak için tıklayınız.

Psikoteknik Belgesi Fiyatları
Psikoteknik Belgesi Fiyatları

Psikoteknik fiyatları her yıl değişiklik göstermektedir. Merkezimizden detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

1 Ayda SRC Belgesi için SRC Kursumuza müracaat etmenizi tavsiye ederiz. Psikoteknik Belgesi ihtiyaçlarınız için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

5/5 (1 Review)