Psikoteknik Belgesi Nereden Alınır? 2023

Psikoteknik Belgesi Nereden Alınır 2023

Psikoteknik Belgesi Nereden Alınır, Psikoteknik Belgesi Sağlık Bakanlığı‘na bağlı Psiko-teknik Değerlendirme Merkezinden (PDM) alınır. Pendik Psikoteknik Belgesi, Tuzla Psikoteknik Belgesi hizmetlerini Denge Psikoteknik Merkezi olarak sağlamaktayız.

Psikoteknik Belgesi Nereden Alınır?

Psikoteknik Belgesi sadece Psikoteknik Merkezinden alınır. Sürücü Kursu, SRC Kursu veya Danışmanlık Hizmetleri veren firmalar Psikoteknik Belgesi vermeye yetkili kurumlar değildir. Psikoteknik Belgesi alırken kurum ruhsatnamesini talep edebilirsiniz.

Psikoteknik Belgesi Nereden Alınır?
Psikoteknik Belgesi Nereden Alınır?

Pendik Psikoteknik Belgesi, Tuzla Psikoteknik Belgesi hizmeti sağlayan Özel Denge Psiko-teknik Değerlendirme Merkezi (Psikoteknik Merkezi) olarak Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış bir kurumdur.

Psikoteknik Raporu Nereden Alınır?

Psikoteknik Raporunu hangi bölgeden araştırdığınız önemlidir. Pendik Psikoteknik, Tuzla Psikoteknik olarak araştırma yapıyorsanız Pendik Denge Psikoteknik Merkezi olarak hizmet sağlamaktayız.

Psikoteknik Raporu Nereden Alınır?
Psikoteknik Raporu Nereden Alınır?

Psikoteknik fiyatları her yıl değişiklik göstermektedir. Merkezimizden detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

1 Ayda SRC Belgesi için SRC Kursumuza müracaat etmenizi tavsiye ederiz. Psikoteknik Belgesi ihtiyaçlarınız için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

5/5 (1 Review)