Psikoteknik Ne Kadar Sürede Alınır? 2023

Psikoteknik Ne Kadar Sürede Alınır 2023

Psikoteknik Ne Kadar Sürede Alınır, ticari araç sürücüleri için hayati öneme sahip olan psikoteknik belgesi, 1 saat 20 dakika süren bir işlem olmakla birlikte sürücülerin performansları ve katılımlarının bir sonucu olarak elde edilebilen bir belgedir.

Psikoteknik Ne Kadar Sürede Alınır?

Sürücüler, Psikoteknik Merkezinde Psikoteknik Cihazına katılım sağlar ve psikoteknik testlerini başarıyla tamamlarsa, belgelerini 1 gün içerisinde alabilirler.

Psikoteknik Ne Kadar Sürede Alınır
Psikoteknik Ne Kadar Sürede Alınır

Psikoteknik belgesi, genellikle 1 saat 20 dakika test süresi ve yarım saatlik psikiyatri onayı ile birlikte 1 günde teslim edilebilmektedir.

İş verenler tarafından çalışanlarına yönelik talep edilecek Psikoteknik Testleri için ise her bir teste giren kişi için e-devlet üzerinden psikoteknik belgesine ulaşabilir ve barkodlu çıktı alınabilmektedir.

Ticari araç sürücüleri, psikoteknik belgesi olmadan ticari taşımacılık faaliyetini yerine getirmeleri halinde idari para cezaları uygulanmaktadır.

Psikoteknik Belgesi Fiyatları
Psikoteknik Belgesi Fiyatları

Psikoteknik fiyatları her yıl değişiklik göstermektedir. Merkezimizden detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

1 Ayda SRC Belgesi için SRC Kursumuza müracaat etmenizi tavsiye ederiz. Psikoteknik Belgesi ihtiyaçlarınız için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

5/5 (1 Review)