Psikoteknik Raporlarında Zaman Aşımı Kaç Gündür? 2023

Psikoteknik Raporlarında Zaman Aşımı Kaç Gündür 2023

Psikoteknik raporlarında zaman aşımı kaç gündür, sorusu geçerlilik süresi ile karıştırılmaktadır. Pendik, Kartal ve Tuzla Psikoteknik Belgesi olarak aldığınız Psikoteknik Raporunu 1 ay içerisinde Psikiyatriye onaylatmadığınız takdirde 6 ay sonra teste girebilirsiniz. Yenileme ise psikiyatri onayından sonra aldığınız psikoteknik belgesinin yenileme süresidir. 5 yıl geçerliliği bulunmaktadır. Kartal Psikoteknik, Tuzla Psikoteknik, Pendik Psikoteknik ve Denge Psikoteknik Merkezi olarak Psikoteknik Belgesi, Psikoteknik Raporu alacak tüm adaylarımıza 1 saatte Psikoteknik sağlamaktayız.

Psikoteknik Raporlarında Zaman Aşımı Kaç Gündür?

Psikoteknik Raporlarında Zaman Aşımı Kaç Gündür
Psikoteknik Raporlarında Zaman Aşımı Kaç Gündür

Psikoteknik Raporlarında Zaman Aşımı, Pendik de Psikoteknik Merkezi olarak hizmet sağlıyoruz. Pendik Psikoteknik Belgesi, Pendik Psikoteknik Raporu ve Pendik Psikoteknik Testi ile 1 saatte Psikoteknik Belgenizi hemen alabilirsiniz.  Psikoteknik merkezinden başarılı olan sürücülerin 1 ay içerisinde Psikiyatriste onaylatılmayan Psikoteknik Raporları geçersiz sayılmaktadır. 30 geçtikten sonra Psikoteknik belgesi haline dönüştürülemez.

Psikoteknik Raporlarında Zaman Aşımı Kaç Gündür
Psikoteknik Raporlarında Zaman Aşımı

Psikoteknik fiyatları her yıl değişiklik göstermektedir. Merkezimizden detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

1 Ayda SRC Belgesi için SRC Kursumuza müracaat etmenizi tavsiye ederiz. Psikoteknik Belgesi ihtiyaçlarınız için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

5/5 (1 Review)